MFD

Informācija par MFD

Medicīniskā firma „Dziedniecība” (MFD) sāka savu vēsturi pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā septiņdesmit tūkstošu pacientiem dažādās vietās visā Rīgā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par pacientu veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāka informācija par MFD ir pieejama pa tālruni (+371)  67 25 58 23 un internetā: www.mfd.lv

Veselības aprūpes pakalpojumi labdarības programmas Palīdzi ietvaros, tiek sniegti galvenokārt daudzprofila ambulatorā medicīnas iestādē Rīgā, Ķengaraga rajonā, Rušonu ielā 15. Reģistratūras tālrunis (+371)  67 13 13 13.

 

Kā MFD palīdz tiem, kam nepieciešama palīdzība

Lielākā daļa MFD sniegto pakalpojumu ir valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi. Šis pakalpojumu tips ir vispieejamākais sociāli neaizsargātajām personām. Taču iepriekšminēto iemeslu dēļ:

  • esošā "pacientu iemaksa";
  • lielās rindas;
  • ierobežotā pakalpojumu pieejamība un sortiments utt.,

šie pakalpojumi nevar pilnā apmērā atrisināt trūcīgo problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi.

MFD, neskatoties uz šo pakalpojumu finanšu apjoma ierobežojumiem no valsts puses, cenšas iespēju robežās palīdzēt visiem, kam nav iespējas izmantot maksas pakalpojumus, sniedzot veselības aprūpes pakalpojumus lielākā apmērā nekā to nosaka valsts iedalītās kvotas (finanšu līdzekļu) apjoms.

2008. gada I ceturksnī pakalpojumu apjoms, kas tika sniegts virs noteiktās kvotas pārsniedza 142 287,2 Eur.

Šie pakalpojumi tika sniegti tādā pašā veidā, kā pārējie valsts apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi (no pacientiem samaksa par pakalpojumu netika ņemta, izņemot pacienta iemaksu).

Medicīnisko pakalpojumu, kas tiek sniegti profesionāli un tehnoloģiski kvalitatīvā līmenī, pašizmaksa ir ļoti augsta. Lielāko daļu pakalpojumu izmaksas sastāda medicīniskā personāla (ārsti, medicīnas māsas, asistenti utt.) un palīgpersonāla (reģistratūras darbinieki, sanitāri utt.) alga. Šīs izmaksas sastāda 70-80% no veselības aprūpes pakalpojumu cenas.

Praktiski visu atlikušo summu sastāda mūsdienīgo medicīnas tehnoloģiju izdevumi (medicīnisko iekārtu amortizācija, kuras cena, parasti, sastāda no desmitiem tūkstošu līdz simtiem tūkstošu eiro par vienu iekārtu).

Ļoti neliela daļa paliek administratīvu un citu izdevumu segšanai. Tā kā nav iespējams sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, neizmaksājot medicīnas darbiniekiem atalgojumu un, neveicot medicīnas iekārtu iegādi, nav arī iespējams sniegt nepieciešamajā apjomā veselības aprūpes pakalpojumus trūcīgajām personām, bez atbilstoša finansēšanas avota. No savas puses MFD patstāvīgi sedz visus administratīvos izdevumus šo pakalpojumu sniegšanai.

MFD savu finanšu iespēju robežās cenšas pazemināt maksas pakalpojumu cenu trūcīgajiem. Tā, piemēram, no 2008. gada ir spēkā jauns MFD maksas pakalpojumu cenrādis, kurā ir paredzētas ievērojamas atlaides (līdz 20%) ārsta pieņemšanai pacientiem vecumā līdz 18 gadiem un vecākiem par 65 gadiem.

MFD tāpat regulāri organizē dažādas akcijas, kuru laikā, cenas uz populārākajiem, bet dārgajiem veselības aprūpes pakalpojumiem tiek pazeminātas līdz pat 50%, kas ievērojami palielina to pieejamību trūcīgajiem iedzīvotājiem.

 

>>> Kāpēc palīdzēt kopā ar MFD

 

Medicīnas centrs MFD

 

 

 

 

 

 

Diagnostika

 

 

 

 

 

 

MFD_telpas

 

 

 

 

 

 

Procedūras_kabinets

 

 

 

 

 

 

Laboratorija

 

 

 

 

 

 

Reģistratūra

 

 

 

 

 

 

Ārsta_kabinets

 

 

 

 

 

 

Iekārtas

Uz augšu

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV